Pokoje

Všechny pokoje Bed & Breakfast Klafé  kombinují funkcionalistickou atmosféru prvorepublikového Brna a současný moderní ubytovací standard. Jsou vybaveny elegantními koupelnami s proskleným sprchovým koutem a dřevěnou teakovou podlahou, zabudovanými prostornými šatními skříněmi, pohodlnými postelemi, pracovním stolem, LCD televizorem s USB výstupem, minibarem, trezorem, WI-FI připojením.

Na zakázku vyrobený nábytek v jednotlivých pokojích je doplněný původními repasovaným solitéry z 30. - 60. let 20. století. Z této doby pochází např. noční stolky s opaxitovým sklem nebo trubkovou konstrukcí, stejně jako lustry ve všech pokojích. V Bed & Breakfast Klafé najdete psací stůl stylu art deco provedený v ořechové dýze, modernistické křeslo H 269 dle návrhu Jindřicha Halabaly, trubkovou pružící židli vycházející z návrhu Marta Stama z roku 1927 nebo křeslo typ K 411 s ocelovou pružící trubkovou konstrukcí. Autorské vázy na osvětlených policích jsou z lisovaného skla a byly vyrobeny v 60. - 70. letech 20. století (autoři: Jurnikl, Vízner, Brabec, Urban, Hlava…).

Cena pokoje

2000 Kč

za dvoulůžkový pokoj včetně snídaně

Check in: 14:00-22:00
Pozdější příjezd možný po dohodě. Prosíme o e-mailovou nebo telefonickou informaci o předpokládaném čase vašeho příjezdu.
Check out: 11:00

rezervace

Pokoj č. 1

Pokoj č. 2

Pokoj č. 3

Pokoj č. 4

Výborná snídaně v ceně ubytování

Naše nabídka

WI-FI zdarma ve všech pokojích

Toaletní potřeby a ručníky v ceně ubytování

Parkovací stání 200 Kč / den, rezervace nutná

Minibar na pokoji