Bed & Breakfast

Bed & Breakfast Klafé najdete v Brně – Masarykové čtvrti v zástavbě zajímavých činžovních domů a rodinných vilek se zahradami. 

V meziválečných letech byla v Brně vyprojektována českými i zahraničními architekty řada staveb ve stylu funkcionalismu, stavebního slohu, v němž se technický záměr a účel snoubil s uměním. Jelikož většina rodinných domů z tohoto období byla postavena právě v Masarykově čtvrti, v jejímž centru  najdete i náš rodinný Bed & Breakfest Klafé, duch 30. let minulého století se promítl nejen do samotného domu, ale i do vybavení jednotlivých pokojů. 

Bed & Breakfast Klafé nabízí vlastní parkovací stání (200 Kč / den – rezervace nutná) nebo bezproblémové placené parkování na ulici před domem a na přilehlém parkovišti u parku Kraví hora. A na tramvajovou zástávku to je opravdu jen několik kroků, takže ve středu města můžete být za pár minut.

Pro hosty Bed & Breakfast Klafé jsou podávány bohaté servírované snídaně v kavárně Klafé v přízemí domu.V letních měsících je k dispozici i příjemná venkovní zahrádka. Během dne se lze v kavárně  naobědvat, navečeřet nebo si dát kávu či sklenici vína nebo piva. 

Hosté apartmánu mají vlastní kuchyni, proto snídaně v jejich případě není v ceně ubytování.
 

Rezervace

Recepce

Recepce je otevřena dle potřeby od 8:00 do 22:00.

Po příjezdu se prosím obraťte na obsluhu v kavárně.

Kavárna je otevřena od 7:30 do 22:00, v sobotu od 9:00 do 22:00, v neděli máme zavřeno.