Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

Pokoje/ceny

Stylově zařízené nekuřácké pokoje kombinují funkcionalistickou atmosféru prvorepublikového Brna a současný moderní ubytovací standard. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastními elegantními koupelnami s proskleným sprchovým koutem a dřevěnou teakovou podlahou, zabudovanými prostornými šatními skříněmi, pohodlnými postelemi s paměťovou matrací, pracovním stolem, LCD televizorem s USB výstupem, minibarem, trezorem, WI-FI připojením, dvojím světelným režimem.  

Na zakázku vyrobený nábytek v jednotlivých pokojích je doplněný původními repasovaným solitéry z 30. - 60. let 20. století. Z této doby pochází např. noční stolky s opaxitovým sklem nebo trubkovou konstrukcí, stejně jako lustry ve všech pokojích. V Bed & Breakfast Klafé najdete psací stůl stylu art deco provedený v ořechové dýze, modernistické křeslo H 269 dle návrhu Jindřicha Halabaly, trubkovou pružící židli vycházející z návrhu Marta Stama z roku 1927 nebo křeslo typ K 411 s ocelovou pružící trubkovou konstrukcí. Autorské vázy na osvětlených policích jsou z lisovaného skla a byly vyrobeny v 60. - 70. letech 20. století (autoři: Jurnikl, Vízner, Brabec, Urban, Hlava…).

Cena pokoje:  1600,- Kč za dvoulůžkový pokoj včetně snídaně

Check in: 14:00-22:00
Pozdější příjezd možný po dohodě. Prosíme o e-mailovou nebo telefonickou informaci o předpokládaném čase vašeho příjezdu.

Check out: 11:00


Pokoj č. 1

Pokoj č. 2

Pokoj č. 3

Pokoj č. 4