Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

Brno

Brno je druhé největší město České republiky s velmi dobrou dostupností mezi Vídní (Rakousko), Bratislavou (Slovensko) a hlavním městem  Prahou.

V Brně nebo jeho okolí můžete navštívit památky zapsané na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO (vila Tugendhat, lednicko-valtický areál, lidová architektura v obci Pavlov). Ve městě nejdete mnoho muzeí a galerií (Moravská galerie, Technické muzeum) i mnoho historických památek - hrad Špilberk, katedrála sv. Petra a Pavla, středověké podzemí pod Zelným trhem, kapucínská hrobka. Určitě stojí za to vyzkoušet jízdu parníkem po Brněnské přehradě nebo se vypravit do jeskyní Moravského krasu. A v sobotu dopoledne nezapomeňte navštívit pulsující Zelný trh s regionální  nabídkou ovoce, zeleniny a květin.

Naši zaměstnanci vám nabídnou veškeré informace a materiály o městě Brně a v případě vašeho zájmu pomohou naplánovat váš pobyt ve městě, rádi doporučí nejlepší restaurace, pivnice, kluby, muzea, výstavy a koncerty.